1. 2. 2015

1. února 2015 v 15:03 | Esther |  Den za dnem

Včera to bylo náročné, zůstala jsem na brigádě do půl třetí do rána a ke konci jsem už byla vážně unavená. Sbírám sklo, talíře apod. na různých větších akcích nebo jsem za barem, ale spíš běham sem tam a je to celkem námaha na ruce i nohy. Nestěžuju si, peníze potřebuju. Jsem v prváku na střední, ale za půl roku mi bude 18 a chtěla bych jít od rodičů. Není to tak, že bych doma nebyla spokojená, jen se chci už osamostatnit. Moje poslední jídlo bylo ten den asi v půl šesté, ale stejně jsem celý večer neměla chuť jíst i když kolem mě bylo jídla plno. Jillian jsem ten den taky zvládla + těch 6 a půl hodiny tahání skla a talířů na place. Za barem jsem z toho byla asi tak 15 minut ze začátku, kdy byl největší nával. Takže s pohybem jsem spokojená.
V poslední době si všímám, že můj společenský život vážně upadá. Pohádala jsem se s kamarádkou, které se nelíbí můj výběr slečny, se kterou chci mít vztah. Je to složitější příběh a samozřejmě podle ní jsem ta špatná, ale já si stojím za tím, že jsem neudělala špatně vůbec nic. Jen se snažím být šťastná.
Dneska strávím den opět doma, musím se učit. Mamky přítel mi zprovoznil stepper, takže si na něm po Jillian zacvičím. Těším se.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 sarushef sarushef | Web | 1. února 2015 v 20:17 | Reagovat

Tak ať je to dobrý.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama