Březen 2015

14. 3. 2015

14. března 2015 v 16:03 | Esther |  Den za dnem

Poslední dva dny ani nemá cenu psát jídelníček, protože předvčírem jsem měla něco se žaludkem a od rána mi bylo na zvracení a všechno, co jsem se za ten den pokusila vypít nebo sníst šlo hned ven. Druhý den už mi bylo dobře a šla jsem i k psycholožce a do práce, ale můj jídelníček se skládal jen ze suché rýže k obědu a jednoho sojového jogurtu večer. Takže jsem si takhle dala nedobrovolnou hladovku. Samozřejmě jsem ty dva dny ani necvičila, což mě štve. Včera večer jsem šla na chvíli do města se spolužačkou a spolužákem ze základky a jeho přítelem. Bylo to fajn, v poslední době nikam moc nechodím, tak taky nějaká změna. Ale nemyslete si, že jsem se nějak zpíjela do němoty, pití alkoholu nepatří zrovna mezi moje záliby a vůbec se to neslučuje s životním stylem, který chci vést. Pila jsem jen vodu a dala jsem si jeden svařák, to je vše. A dneska už jsem si konečně zacvičila, hurá.


Snídaně: 2 lžíce ovesné kaše se skořicí, lžičkou cukru a s mandlemi a půlkou jablka.
Oběd: 4 lžíce těstovinového salátu s tofu domácím dresingem (chilli tofu, tofu bez příchutě, cibule, sůl), olivami, paprikou a rajčaty
Večeře: 2 crackery s tofu pomazánkou
Pohyb: Jillian Michaels ripped in 30 lvl 1, Stepper (10 min.)

Holky potřebuju poradit, jestli jím moc, akorát nebo málo. Mám pořád zkreslené vnímání z období, kdy jsem se potýkala s Anou a je pro mě těžké to odhadnout. Tak kdyby jste měly nějaké rady, sem s nima. :)
EDIT: Myslím tím mé stravování celkové i s ohledem na minulé jídelníčky. :) Byla jsem na svůj žaludek dnes ještě trochu opatrnější po tom, co mi bylo zle. :)


11. 3. 2015

11. března 2015 v 16:07 | Esther |  Den za dnem

Snídaně: Půl jablka nakrájeného na plátky, rozehřáté v mikrovlnce na 2 minuty, posypané skořicí s cukrem a polité ovesnou kaší s nastrouhanou druhou půlkou jablka, skořicí, cukrem a mandlema (mňamkaaaa)
Oběd: Obalované žampiony a brambory
Pohyb: Jillian Michaels ripped in 30

Těch žampionů jsem měla jen trochu, ale můj žaludek většinou moc nesnese smažená jídla, takže mi stejně bylo špatně. Dneska už nejspíš bohužel nic víc nesním.


Dneska jdu do práce, mám brigádu za barem v jednom divadle. Je to tam na pohodu a až se vrátím z práce, tak si zacvičím. Dneska mám hrozně líný den, vůbec nic a nikam se mi nechce, jen bych ležela v posteli, četla si a nebo sledovala seriály. Ale nejde to, vydělávat si musím, jestli se chci odstěhovat. Jsem asi jediný člověk na světě, co prázdniny zas tak moc nemusí. Prostě najednou netuším, co pořád dělat.

instagram: @iam_evelina

10. 3. 2015

10. března 2015 v 14:44 | Esther |  Den za dnem

Včerejší jídelníček začal až obědem, jelikož jsem si dost přispala. :D Nu co, jsou prázdniny.

Oběd: Pečené brambory se žampiony a zeleninovou směsí
Večeře: Banán (většinou nejím banány v celku, vždycky si je rozmixuju s trochou vody a vypiju)
Pohyb: Jillian Michaels ripped in 30 lvl. 1, 20 min. Stepper

Měla jsem tam přidat nějakou svačinu řekla bych. O.o A ovoce jíst spíše dopoledne a nevečeřet v 5 hodin, ale trochu dýl, když chodím spát tak pozdě.


Dnešní jídelníček:

Snídaně: ovesná kaše s nastrouhanými jablky, skořicí a mandlemi
Svačina: racio rýžový chlebíček
Oběd: rozmačkané brambory s cizrnou
Večeře: zeleninový salát
Pohyb: Jillian ripped in 30, Stepper (15 min.), the best Victoria secret abs workout (dala jsem ale asi jen 5 min.)

Začínám se pomalu ale jistě děsit léta. Doufám, že bude moje postava vypadat lépe než minulé léto, to byla totiž hrůza hrůzoucí. Jestli se podaří, zkusím sem dát v létě k porovnání svou fotku z minulého léta a fotku ze současného. Je pravda, že minulé léto byly moje problémy se štítnou žlázou aktuální a teď už jsem v pořádku, tak doufám, že to bude podle toho vypadat. Je to tak trochu moje motivace, abych se necítila hrozně, když mě horko donutí obléknout si kraťasy a tílko. A co vy, máte strach? Snažíte se o to víc, jak se krátí čas? :)


7. 3. 2015

7. března 2015 v 13:56 | Esther |  Den za dnem

Jo tak na to pravidelné psaní asi vážně nejsem.. :D
V poslední době moje snažení dost vázlo, měla jsem zánět zubu (to je furt něco, už mě to štve) a s tim se cvičilo dost špatně, tak jsem na to kašlala, jen jsem se snažila jíst správně. Je to pár dní, co už cvičím jak jsem zvyklá a jsem za to ráda. Nic moc se nezměnilo, všechno je teď skvělý, mám vztah, kamarádky, kočky.. :D Nic mi nechybí, jen tu postavu bych chtěla vypilovat. :) Zkusím sem psát od zítra i jídelníčky, ať máte nějakou představu. Dneska ho sem nenapíšu, protože přijede přítelkyně, takže moje jídlo bude nuda. Ráno jsem měla kafe a mandarinku a k obědu suchou rýži s pár kapkama sojový omáčky. No jo, nebyl čas něco připravovat, zítra se pokusím o něco zdravějšího. Až se vrátím domů, zkusim ještě něco sníst, ale mám problém jíst večer, prostě už večer nemám hlad a je to pro mě nepřirozený něco jíst. A já se vrátím až asi v 8 a to půjdu cvičit. Zítra to musí být lepší, hladovět nechci, chci zkusit jíst zdravěji.
Držte se holky. ♥